רעיונות לימי הולדת 

אילו רעיונות יש ליומולדת לילדים? כיצד אפשר להעביר יום הולדת בכיף מבלי להוציא תקציב גדול? בהמשך הקריאה תוכלו לקבל שלל רעיונות לימי הולדת מהאתר של צ'פצולה! אז בואו נתחיל!

רעיונות לימי הולדת יעזרו לכם לגוון את ההפעלות של ימי ההולדת שאתם עורכים. להלן כמה:

ציורי גוף – כולם אוהבים ציורי גוף, ואיזו דרך מדליקה ליום הולדת עם ציורי גוף של דמויות אהובות מדיסני המצוירות על הילדים? רכשו צבעים בטוחים לגוף וציירו ציורי גוף על הפנים והידיים של הילדים. בכך תוכלו להעביר לפחות חצי שעה מיום ההולדת בכיף עם הדמויות האהובות שכל הילדים אוהבים.

מסיבת ריקודים – ילדים וגם מבוגרים אוהבים לרקוד. וכל אירוע הוא סיבה למסיבת ריקודים. שימו מוזיקה שכולם אוהבים, עמעמו את האורות, חלקו תחפושות, או אפילו שכרו כדור אורות צבעוני, ופרצו במסיבת ריקודים סוערת. ריקדו בחופשיות ונענעו את כל הגוף!

בלוני חיות – להרכיב צורות של חיות מבלונים זה אחד הדברים הכיפיים שיש! רכשו בלונים שאפשר להכין מהם חיות, ונסו להרכיב מהן צורות. נסו לראות מהן התוצאות. גם אם הבלון מתפוצץ, לא צריך להילחץ, תמיד אפשר לנסות שוב.

יומולדת ספורטיבי – הכינו יומולדת ספורטיבית. אם יש לכם חצר גדולה תוכלו באמצעות מעט יצירתיות לארגן יומולדת שכולה ספורט. הכינו בכל כמה מטרים תחנה (תחנת מדקות, תחנת באולינג, מיני גולף, קליעה למטרה ועוד) והתחלקו לקבוצות של 3-5 ילדים, שכל פעם קבוצה אחרת מגיעה לתחנה בה יש מבוגר שבודק את הביצועי הספורט של הקבוצה. בדקו שכולם עברו בתחנות ובסוף חלקו גביעים לכל המשתתפים.

יומולדת יצירתי – הכינו יומולדת שכולה תחנות יצירה. בתחנה אחת הכינו תכשיטים וצמידים, בתחנה אחרת ציירו ציורים, בתחנה אחת הכינו קיפולי נייר, ובעוד תחנה פסיפס. בכך תהיו גם יצירתיים, גם תעשו משהו מעניין וכל ילד יחזור עם המון מזכרות והפתעות לביתו.

משחקים של פעם – ארגנו יומולדת עם משקחים של פעם: קפיצה בחבל, קלאס, חמש אבנים, דוקים, ועוד. שימו משחק בכל פינה, ולמדו את הילדים לשחק. קצת נוסטלגיה אף פעם לא מזיקה.

אל תשכחו את הדוכנים – הכינו דוכנים שכל הילדים אוהבים! הכינו דוכן של נקניקיות עם לחמניות, של טרופית, צמר גפן מתוק, פופקורן, ואת כל החטיפים שילדים אוהבים. אל תשכחו את שקיות ההפתעה. כי יומולדת יש רק פעם בשנה…

לפרטים  נוספים