צ'פצ'ול

הכל התחיל לפני 15 שנה בערך, אז רק דמיינתי שיגיע היום ובו ילדים מכל רחבי הארץ ישירו את השירים שלי, ישננו קטעים מתוך שלל הדיוידי'ס, יצטלמו איתי מיד אחרי הופעות ויזהו אותי סתם ככה ברחוב.. גם בלי קוקיות 🙂 אז זה היה רק חלום…

אחרי עבודה קשה מאוד, התמדה, אמונה והמון אהבה למקצוע שלי התחלתי לראות את הפירות הראשונים.. קיבלתי הזמנות לימי הולדת, מופעי בידור ברחבי הארץ בקניונים ומוסדות שונים.

והיום, ילדים רבים מבקרים באתר האינטרנט שלי, אמהות רבות גולשות באתר ועוקבות אחרי השירותים והמוצרים שאנו מקדמים שם, התכנים שלי משודרים בכל המדיות האפשריות מאקו (makoTV), וואלה (walla vod), יס (yes vod), הוט (HOT VOD young), סלקום, פרטנר partner tv ועוד.. משם הגיעה הפריצה המשמעותית והחשיפה לקהל השבלולים שאני כל כך אוהבת 🙂 אבל זהו רק צד אחד של המטבע.. כשיצרתי ערוץ יוטיוב רשמי משלי ששם משודרים כל השירים, הסרטים והסדרות שלי רק אז הבנתי כמה ילדים מכורים ואוהבים את התכנים שאנו יוצרים – מדי יום אנו רואים משתמשים חדשים המצטרפים לערוץ ונהנים מצפיות חוזרות בתכנים.

אך גם זה עוד לא הכל… לדעת שהילדים נהנים מהסרטים שלך בטלויזיה זה טוב מאוד.. אך להגיע אליהם פיזית עד הבית ולראות לפתע את הפרצופים הקטנים שלהם חצי דקה בהלם שצ'פצ'ולה האמיתית "יצאה להם מהטלוויזיה" והגיעה ישירות אליהם הביתה לחגוג את יום הולדתם זה ממש שיא האושר להחזיר להם אהבה ב"לייב" לתת ולקבל חיבוק פיזי ממשי ואמיתי ולא רק דרך המסך.

ב- 15 השנים של הקריירה שלי בהפעלת ימי הולדת הופעתי מול קהלים שונים גדולים וקטנים מערד ועד מטולה, קרית שמונה ואופקים, שדרות ותל אביב וזכיתי לשמח ילדים מכל העדות, הסוגים והשכבות.. אתיופים, רוסים, צרפתים שבקושי יודעים עברית, ילדים של שחקנים מפורסמים וילדים להורים אנונימיים 🙂 לבנותיה של השרה גילה גמליאל ואפילו לנכדתה של שרי אריסון (התמונות שמורות במערכת)

והיום אחרי כל כך הרבה השקעה אני יודעת שאת שלי עשיתי..

התובנות שלי הן: לא משנה מהיכן אתם בארץ, מין, צבע עור, או איזו שפה אנו מדברים.. אחרי הכל כולנו בני אדם.. צחוק והומור הוא הגשר המקשר בינינו.

בהזדמנות זו אני מודה מקרב לב לכל הילדים וההורים שבחרו בי ביום המיוחד שלהם בשנה.

אני מזמינה אתכם להמשיך לצפות וליהנות מצ'פצ'ולה ביוטיוב, בטלוויזיה ובכל מקום, להמליץ, לדרג, לשתף ולהזמין ימי הולדת קומיים, ייחודים ובלתי נשכחים!!

נ.ב..: מבחינתי נשאר לי רק להופיע בארה"ב, אפריקה, לנכדה של טראמפ ולנכדים של אופרה ווינפרי – למרות שאין לה בכלל ילדים..:)