מרכז מידע - ימי הולדת|אטרקציות|ימי כיף| - צ'פצ'ולה
מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

נכתב בתאריך : 2019 / 07 / 11

מדיניות פרטיות באתר www.chapachula.co.il הרשמה שימוש באתר יכול להתבצע בעילום שם. יחד עם זאת, בעת רישום לאתר על המשתמש למסור את שמו המלא, מספר הטלפון שלו והדואר האלקטרוני שלו . העברת מידע לצדדים שלישיים: האתר רשאי לשמור את המידע והפרטים שנמסרו על ידי המשתמש, אך האתר לא יעביר לצדדים שלישיים פרטים אישיים של המשתמשים ומידע הנוגע לפעילותם באתר, למעט במקרים הבאים: בכל מקרה של הליכים משפטיים, תביעה או מחלוקת בין המשתמש לאתר או בין האתר לצד שלישי; במקרים בהם מסירת המידע דרושה למניעת נזק למשתמש או לצדדים שלישיים; במקרה בו יידרש האתר, בצו שיפוטי או אחר, למסור פרטים אודות המשתמשים; במקרה בו משתמש יפר את תנאי השימוש באתר או יבצע פעולות אסורות על פי דין. Cookies (“עוגיות”):

להמשיך לקרוא...
ותודה שבחרתם צ'פצ'ולה

ותודה שבחרתם צ'פצ'ולה

נכתב בתאריך : 2017 / 09 / 24

ב- 15 השנים של הקריירה שלי בהפעלת ימי הולדת הופעתי מול קהלים שונים גדולים וקטנים מערד ועד מטולה, קרית שמונה ואופקים, שדרות ותל אביב וזכיתי לשמח ילדים מכל העדות, הסוגים והשכבות.. אתיופים, רוסים, צרפתים שבקושי יודעים עברית, ילדים של שחקנים מפורסמים וילדים להורים אנונימיים :) לבנותיה של השרה גילה גמליאל ואפילו לנכדתה של שרי אריסון (התמונות שמורות במערכת :) נ.ב..: מבחינתי נשאר לי רק להופיע בארה"ב, אפריקה, לנכדה של טראמפ ולנכדים של אופרה ווינפרי - למרות שאין לה בכלל ילדים..:)

להמשיך לקרוא...
רעיונות לימי הולדת

רעיונות לימי הולדת

נכתב בתאריך : 2017 / 06 / 20

אילו רעיונות יש ליומולדת לילדים? כיצד אפשר להעביר יום הולדת בכיף מבלי להוציא תקציב גדול? בהמשך הקריאה תוכלו לקבל שלל רעיונות לימי הולדת מהאתר של צ'פצולה! אז בואו נתחיל!

להמשיך לקרוא...
ביקורת ספר צ'פצ'ולה אביבה יובל

ביקורת ספר צ'פצ'ולה אביבה יובל

נכתב בתאריך : 2017 / 05 / 18

אני מאמינה כי אדם ההולך בעקבות חלומו לאורך זמן יצליח אם יקפיד להישאר נאמן לעצמו. אני מאמינה למיכל ובעקבות כך במיכל ובעשייה שלה. על אף כי כרגע אין לי ילדים בגיל המתאים (3-6), אני מלאת סקרנות בנוגע לעשייה העתידית של צ'פצ'ולה ומיכל ואמשיך לעקוב אחריה.

להמשיך לקרוא...
"הסיפור שבשיר" צ'פצ'ולה ביקורת שולי מלכה

"הסיפור שבשיר" צ'פצ'ולה ביקורת שולי מלכה

נכתב בתאריך : 2017 / 05 / 18

אי אפשר שלא להתאהב בנוכחותה הכובשת של הקומיקאית מיכל כלפון-צמח הידועה גם בשם צ'פצ'ולה. אם השם שלה נשמע לכם מוכר זה בגלל שהיא אחות של איצקו מרמזור, אבל לא רק. היא ידועה גם בזכות עצמה משום שמאחוריה כבר שלושה סרטים קומיים מצליחים ("צ'פצ'ולה", "העולם מצחיק יותר עם צ'פצ'ולה", "צחוקריוקי עם צ'פצ'ולה"), שתי סדרות קומיות ("צ'פצ'ולה - סיפורי סבתא", "צ'פצ'ולה וחברים מדגדגים") וגם מאות אלפי זאטוטים מעריצים.

להמשיך לקרוא...
ספר שירים צ'פצ'ולה ביקורת יעל צין

ספר שירים צ'פצ'ולה ביקורת יעל צין

נכתב בתאריך : 2017 / 05 / 14

כשראיתי את הספר נדלקתי, אין לי ילדים שיוכלו ליהנות ממנו אך יש לי אמא גננת לגילאי 3-4 ואני בטוחה שהספר הזה יביא תועלת רבה בגנה. הספר "צ'פצ'ולה הסיפור שבשיר" הינו אוגדן לשיריה של שחקנית הקומית מיכל חלפון צמח שכינויה צ'פצ'ולה. שלאחר קבלת הספר גיליתי שלמיכל ישנו ערוץ יו-טיוב עם צפיות רבות, כך מצאתי את עצמי מעבירה וצופה בקטע אחר קטע כשעל פניי חיוך אינפנטילי שכזה (באתר 'נוריתה' ניתן לראות שלושה סרטונים שימחישו לכם כמה התכנים שלה מדברים ומותאמים לעולם הילדים).

להמשיך לקרוא...
כתבה על צ'פצ'ולה ב- mako

כתבה על צ'פצ'ולה ב- mako

נכתב בתאריך : 2017 / 05 / 14

"גיל 40 זה גיל כזה של סיכומים. חצי חיים עברו. ניתן להסתכל לאחור (אני מקווה שבחיוך) ולהתחיל לתכנן את החצי הבא. יש לי חברה כזו שטוענת שמה שלא הספקתם לעשות עד גיל 40 כנראה לא תספיקו לעולם. אני לא מסכימה עם הגישה הזו. יש כל כך הרבה דברים שלא הספקתי לעשות ואני לא מתכוונת לוותר עליהם קוראים לי מיכל כלפון-צמח, או בשמי השני, כפי שהילדים קוראים לי - "צ'פצ'ולה". כשאני מסתכלת לאחור על חיי אני רואה את כמות הדברים שהספקתי לעשות ובהחלט יכולה להיות מרוצה. התפטרתי מעבודה בה לא הרווחתי מספיק ולא הרגשתי מסופקת והקמתי ממש בעשר אצבעות (טוב 20, אם מחשבים את האצבעות של בעלי), עסק מצליח בו אני הכוכבת הראשית ובו אני יכולה לבטא היטב את כל מה שאני טובה בו, הקמתי משפחה והגשמתי למעשה את החלום שלי אני אמא לשני בנים מופלאים, נשואה באושר, מופיעה ומבדרת ילדים כל השנה ואפילו ממש לאחרונה יצא ספר השירים שלי "צ'פצ'ולה – הסיפור שבשיר", אז למה דווקא עכשיו כשנראה שהכל בסדר, משהו עדין חסר?

להמשיך לקרוא...
נגישות